KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 8001084

nr 800 1084

Träsnitt

Oidentifierad konstnär, Kina, häst, signerad, motivets mått: 63x36

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 7 januari 2013
kl 18:45:59

6/1 23:29:54 1      Vinnande bud